VPE-0.3 Гараар хазайдаг 0-90 градусын гагнуурын байрлал
✧ Танилцуулга
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-0.3 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 300кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 600 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.37 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.3-3 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | Гарын авлага |
| Хазайлтын хурд | Гарын авлага |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90° |
| Макс. Хазгай зай | 50 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 50 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Яагаад биднийг сонгох ёстой вэ
2006 оноос хойш бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийг нэвтрүүлсэн бөгөөд анхны материалын ган хавтангаас эхлээд чанарыг хянадаг. Борлуулалтын баг захиалгыг үйлдвэрлэлийн баг руу шилжүүлэх үед анхны ган хавтангаас эхлээд эцсийн бүтээгдэхүүний явц хүртэл чанарын шалгалтыг нэгэн зэрэг шаарддаг. Ингэснээр манай бүтээгдэхүүн хэрэглэгчийн шаардлагыг хангах болно.
Үүний зэрэгцээ, манай бүх бүтээгдэхүүн 2012 оноос хойш CE баталгааг авсан тул бид Европын зах зээлд чөлөөтэй экспортлох боломжтой.
✧ Өмнөх төслүүд




