VPE-0.1 Жижиг хамгаалалттай 100кг байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
Жижиг, хөнгөн жинтэй 100кг гагнуурын байрлуулагч нь нэг төрлийн зөөврийн гагнуурын байрлуулагч бөгөөд өөрөө жин багатай тул гагнуурын шаардлагын дагуу хялбархан зөөж болно. Гагнуурын хүчдэл нь 110В, 220В, 380В гэх мэт тохируулсан хүчдэл байж болно.
Эргэлтийн хурдыг товчлуураар тохируулж болно. Ажилчин гагнуурын шаардлагын дагуу тохирох эргэлтийн хурдыг тохируулж болно.
Гараар гагнах үед эргэлтийн чиглэлийг хөлийн дөрөөний унтраалгаар хянаж болно. Ажилчин эргэлтийн чиглэлийг өөрчлөхөд илүү тохиромжтой.
1. Стандарт 2 тэнхлэгтэй арааны хазайлтын гагнуурын байрлал тогтоогч нь ажлын хэсгүүдийг хазайлгах, эргүүлэх үндсэн шийдэл юм.
2. Ажлын ширээг эргүүлэх (360°) эсвэл хазайлгах (0-90°) боломжтой бөгөөд ингэснээр ажлын хэсгийг хамгийн сайн байрлалд гагнах боломжтой бөгөөд моторт эргэлтийн хурд нь VFD хяналттай байдаг.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-0.1 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 100 кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 400 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.18 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.4-4 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | Гарын авлага |
| Хазайлтын хурд | Гарын авлага |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90° градус |
| Макс. Хазгай зай | 50 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 50 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
Жижиг хөнгөн гагнуурын байршуулагч нь жижиг ажлын хэсгүүдэд зориулагдсан бөгөөд 100 кг жинтэй гагнуурын байршуулагч нь моторт эргэлт болон гараар хазайлгах функцтэй, нэг гараар дугуйтай хазайлгах системтэй бөгөөд шураг нь арааг тохируулдаг тул байршуулагч нь 0-90 градусын хазайлтын өнцгийг мэдрэх болно. Хазайлтыг гараар дугуйгаар хийдэг ч гараар шураг болон араагаар тохируулахад хялбар байдаг.
Weldsuccess нь анхны ган хавтанг худалдан авах болон CNC зүсэх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг. IS0 9001:2015 стандартын дагуу бид үйлдвэрлэлийн явц бүрт чанарыг хянадаг.
✧ Өмнөх төслүүд









