0-90 градусын хазайлтын өнцөгтэй VPE-5 гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
1. Ачааллын багтаамж 5 тонн гагнуурын байршуулагч, моторт хазайлт хийх зориулалттай 2 хүчтэй хазайлтын араатай.
2. Энэхүү 1500 мм-ийн ширээний диаметртэй 2 моторт тэнхлэгтэй гагнуурын байршуулагч.
3. Ажлын хэсгийг гагнуурын хамгийн тохиромжтой байрлалд шилжүүлэхийн тулд ширээг 360° эргүүлж, 0 - 90° хазайлгана.
4. Эргэлтийн хурд нь дижитал дэлгэцтэй бөгөөд VFD-ээр хянагддаг. Гагнуурын шаардлагын дагуу алсын удирдлагатай хайрцаг дээр хурдыг тохируулж болно.
5. Бид мөн хоолойн фланц гагнуурын гагнуурын патроныг нийлүүлдэг.
6. Тогтмол өндөр хэлбэрийн байрлуулагч, хэвтээ эргэлтийн ширээ болон гарын авлагын эсвэл гидравлик 3 тэнхлэгийн өндрийг тохируулах байрлуулагч бүгд боломжтой.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-5 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 5000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1500 мм |
| Эргэлтийн мотор | 3 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 3 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.14 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 200 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 150 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Хувьсах давтамжийн хөтчийг Danfoss / Schneider брэндийнх гэж үздэг.
2. Эргүүлэх болон хазайлгах моторууд нь Invertek / ABB брэндийнх юм.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
Бүх сэлбэг хэрэгслийг эцсийн хэрэглэгчийн орон нутгийн зах зээл дээр амархан сольж болно.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй алсын удирдлагатай гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Мөн бид машины их биений талд нэг нэмэлт яаралтай зогсоох товчлуур нэмсэн бөгөөд энэ нь ямар нэгэн осол гарсан тохиолдолд машиныг анх удаа зогсоох боломжийг олгоно.
5. Европын зах зээлд CE зөвшөөрөлтэй манай бүх хяналтын систем.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд



