Линкольн AC/DC-1000 цахилгаан эх үүсвэртэй 4040 баганатай өргөгч
✧ Танилцуулга
1. Гагнуурын баганын өргөлтийг салхин цамхаг, даралтын сав, танкны гадна болон дотор талын уртааш давхаргын гагнуур эсвэл тойргийн гагнуурт өргөн ашигладаг. Манай гагнуурын эргэлтийн системтэй хамт ашиглахад автомат гагнуурыг хэрэгжүүлэх болно.
2. Гагнуурын байрлалжуулагчтай хамт ашиглах нь фланцыг гагнахад илүү тохиромжтой байх болно.
3. Ажлын хэсгүүдийн уртаас хамааран бид хөдөлгөөнт дугуйны суурьтай баганын хонхорхойг хийдэг тул урт уртааш оёдлын гагнуурт ашиглах боломжтой.
4. Гагнуурын баганын гол дээр бид MIG цахилгаан эх үүсвэр, хөрөөний цахилгаан эх үүсвэр болон хувьсах/тогтмол гүйдлийн хос тэжээлийн эх үүсвэрийг суурилуулж болно.
5. Гагнуурын баганын өргөлтийн систем нь давхар холбоос гинжээр өргөгддөг бөгөөд гинж эвдэрсэн ч гэсэн ашиглалтын аюулгүй байдлыг хангахын тулд унахаас хамгаалах системтэй.
6. Автомат гагнуурын ажлыг гүйцэтгэхийн тулд флюкс сэргээх машин, гагнуурын камерын монитор болон лазер заагч зэргийг ашиглах боломжтой. Та ажлын видеог бидэнд имэйлээр илгээж болно.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | MD 4040 C&B |
| Боомтын төгсгөлийн ачааллын багтаамж | 250кг |
| Босоо өргөлтийн хөдөлгөөн | 4000 мм |
| Босоо хурд | 1100 мм/мин |
| Хэвтээ өсөлтийн аялал | 4000 мм |
| Хэвтээ boon хурд | 175-1750 мм/мин VFD |
| Boom төгсгөлийн хөндлөн гулсалт | Моторжуулсан 100*100 мм |
| Эргэлт | ±180° Түгжээтэй гар ажиллагаатай |
| Аялах зам | Моторт аялал |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлага 10м кабель |
| Өнгө | RAL 3003 Улаан+9005 Хар |
| Сонголтууд-1 | Лазер заагч |
| Сонголтууд -2 | Камерын монитор |
| Сонголтууд-3 | Флюкс сэргээх машин |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын баганын өргөлтийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Олон жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгсэл ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Гар удирдлагатай хайрцаг нь дээш / доош өргөлттэй, урагш / арагш өргөлттэй / гагнуурын бамбарыг дээш доош зүүн баруун тийш тохируулахын тулд хөндлөн гулсууртай, утсаар тэжээх, утсаа буцааж өгөх, цахилгаан гэрэл болон цахилгаан зогсолттой.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Бид мөн автомат гагнуурыг хэрэгжүүлэхийн тулд гагнуурын ротор эсвэл гагнуурын байршуулагчийг баганын өргөлттэй нэгтгэж болно.
✧ Өмнөх төслүүд
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын баганын өргөлтийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.










