Урт цацрагийн ажлын хэсгийн толгойн сүүлний суурь байрлуулагч
✧ Танилцуулга
1. Толгойн сүүлний гагнуурын байрлал нь ажлын хэсгүүдийг эргүүлэх үндсэн шийдэл юм.
2. Ажлын ширээг (360°) эргүүлж болох бөгөөд ингэснээр ажлын хэсгийг хамгийн сайн байрлалд гагнах боломжтой бөгөөд моторт эргэлтийн хурд нь VFD хяналттай байдаг.
3. Гагнуурын явцад бид өөрсдийн шаардлагын дагуу эргэлтийн хурдыг тохируулж болно. Эргэлтийн хурд нь алсын удирдлагатай хайрцаг дээр дижитал дэлгэц дээр гарч ирнэ.
4. Хоолойн диаметрийн зөрүүгээс хамааран хоолойг барихын тулд 3 эрүүний патрон суурилуулж болно.
5. Тогтмол өндрийн байрлал тогтоогч, хэвтээ эргэлтийн ширээ, гарын авлагын эсвэл гидравлик 3 тэнхлэгийн өндрийн тохируулгын байрлал тогтоогчийг Weldsuccess Ltd-ээс авах боломжтой.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | STWB-06-аас STWB-500 хүртэл |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Дээд тал нь 600кг / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм ~ 2000 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.75 кВт ~11 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.1~1 / 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Босоо толгойн байрлуулагч |
| 2 тэнхлэгтэй гагнуурын байршуулагч | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Яагаад биднийг сонгох ёстой вэ
Weldsuccess нь олон улсын гагнуур, зүсэлт, үйлдвэрлэлийн салбарт олон арван жилийн турш өндөр чанартай гагнуурын байрлалжуулагч, хөлөг онгоцны гагнуурын роллер, салхины цамхагийн гагнуурын ротор, хоолой болон савны тохируулгын ороомог, гагнуурын баганын өргөлт, гагнуурын манипулятор болон CNC зүсэх машиныг нийлүүлж ирсэн. Бид үйлчилгээгээ өөрчлөх боломжтой.
Weldsuccess-ийн бүх тоног төхөөрөмж нь манай ISO9001:2015 үйлдвэрт CE/UL гэрчилгээтэй (UL/CSA гэрчилгээг хүсэлтийн дагуу авах боломжтой).
Төрөл бүрийн мэргэжлийн механик инженерүүд, CAD техникчид, удирдлага болон компьютерийн програмчлалын инженерүүдийг багтаасан бүрэн инженерийн хэлтэстэй.
✧ Өмнөх төслүүд
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.








