L төрлийн цуврал автомат байрлуулагч
✧ Танилцуулга
1.L төрлийн гагнуурын байрлал тогтоогч нь ажлын хэсгүүдийг эргүүлэх үндсэн шийдэл юм.
2. Ажлын ширээг 360° эргүүлж, зүүн эсвэл баруун тийш эргүүлж, ажлын хэсгийг хамгийн сайн байрлалд гагнах боломжтой бөгөөд моторт эргэлтийн хурд нь VFD хяналттай.
3. Гагнуурын явцад бид өөрсдийн шаардлагын дагуу эргэлтийн хурдыг тохируулж болно. Эргэлтийн хурд нь алсын удирдлагатай хайрцаг дээр дижитал дэлгэц дээр гарч ирнэ.
4. Хоолойн диаметрийн зөрүүгээс хамааран хоолойг барихын тулд 3 эрүүний патрон суурилуулж болно.
5. Тогтмол өндрийн байрлал тогтоогч, хэвтээ эргэлтийн ширээ, гарын авлагын эсвэл гидравлик 3 тэнхлэгийн өндрийн тохируулгын байрлал тогтоогчийг Weldsuccess Ltd-ээс авах боломжтой.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | L-06-аас L-200 хүртэл |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 600кг / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм ~ 2000 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.75 кВт ~ 7.5 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.1~1 / 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Босоо толгойн байрлуулагч |
| 2 тэнхлэгтэй гагнуурын байршуулагч | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Weldsuccess нь тоног төхөөрөмжийн чанарыг хангахын тулд бүх алдартай брэндийн сэлбэг хэрэгслийг ашигладаг. Ялангуяа олон улсын бизнесийн хувьд бид яаралтай осол гарсан тохиолдолд эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг сольж өгөх боломжтой гэдгийг баталгаажуулдаг.
1. Машины VFD давтамжийн тохируулагчийг бид Schneider эсвэл Danfoss хийнэ.
2. Гагнуурын байршуулагч мотор нь алдартай ABB эсвэл Invertek брэндийнх юм.
3. Цахилгаан элементүүд болон реле нь бүгд Schneider юм.
✧ Хяналтын систем
1.L төрлийн гагнуурын байршуулагч нь заримдаа роботтой хамт ажилладаг. Ингэснээр weldsuccess нь ажлын нарийвчлалыг хангахын тулд RV хурдны хайрцгийг ашиглах болно.
2. Ердийн үед гагнуурын байрлал нь нэг алсын удирдлагатай хайрцагтай. Энэ нь машины эргэлтийн хурдыг тохируулах, эргэлтийн чиглэлийг тохируулах, гагнуурын машины хазайлтын чиглэлийг хянах боломжтой.
3. Ашиглалтын аюулгүй байдлыг хангахын тулд E-stop товчлууртай бүх хяналтын систем.
✧ Өмнөх төслүүд
Бүрэн автомат ажиллагаатай робот системтэй 1.L төрлийн байршуулагчийн ажлын холболт нь хамгийн үр ашигтай систем юм. Бид энэхүү системийг экскаваторын дам нурууны гагнуурын зориулалтаар зохион бүтээжээ.
2. Мөн бүх чиглэлд эргэлт хийх зориулалттай нийтлэг удирдлагын системтэй L хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч бөгөөд ажилчдад хамгийн сайн гагнуурын байрлалыг олоход тусалдаг.








