1000 мм-ийн ширээний диаметртэй хүнд даацын хоолойн гидравлик гагнуурын байрлалжуулагч
✧ Танилцуулга
1.Энэ машиныг хялбар гагнахад ашигладаг, гагнуурын машинтай машин хийж, гагнуурын машин хийж болно
2. Байршуулагч нь VFD-ээр 0-ээс 120° хүртэл хазайж, 360° эргүүлж болно.
3. Хүчдэлийн стандарт нь 380V-3PH-50HZ боловч бид таны шаардлагын дагуу 110-575V хийж чадна
4. Энэ нь ажлын хэсгийг гагнуурын төгс байрлалд оруулдаг.
5. Энэ нь гагнуурын чанарыг баталж, гагнуурын хөдөлмөрийг бууруулж, бүтээмжийг сайжруулдаг.
6. 0-90° хазайлтын өнцөгтэй цахилгаан арааны хазайлтын байрлал тогтоогч
7. Алсын удирдлагатай гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн дөрөөний удирдлага.
8. Ширээний эргэлтийн хурдыг алхам алхмаар тохируулж болно
9. Анхны үйлдвэрлэгчээс 100% шинэ
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | AHVPE-20 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 2000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм |
| Өргөх арга | Гидравлик цилиндр |
| Өргөх цилиндр | Нэг цилиндр |
| Өргөх төвийн цохилт | 600~1470 мм |
| Эргэлтийн арга | Мотортой 1.5 кВт |
| Хазайлтын зам | Гидравлик цилиндр |
| Хазайсан цилиндр | Нэг цилиндр |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90° |
| Хяналтын арга | Алсын удирдлага |
| Хөл солих | Тийм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | Нэг жил |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1.Ердийн үед гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн унтраалгатай гагнуурын байрлал тогтоогч.
2. Нэг гартай хайрцагтай тул ажилчин урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, яаралтай зогсоох функцийг хянах, мөн эргэлтийн хурдны дэлгэц болон цахилгаан гэрэлтэй байх боломжтой.
3. Гагнуурын бүх байрлуулагч цахилгаан шүүгээг Weldsuccess Ltd өөрөө хийсэн. Үндсэн цахилгаан элементүүдийг бүгдийг нь Schneider үйлдвэрлэдэг.
4. Заримдаа бид гагнуурын байрлалыг PLC удирдлагатай болон RV хурдны хайрцгаар хийсэн бөгөөд үүнийг роботтой хамт ажиллуулж болно.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтангаар хийсэн гагнуурын эргэлтийн машинуудыг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд











