EHVPE-2 Стандарт 3 тэнхлэгтэй гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
Гидравлик гагнуурын байршуулагч нь гагнуурын ажиллагааны үед ажлын хэсгүүдийг байрлуулж, эргүүлэхийн тулд гидравлик системийг ашигладаг төхөөрөмж юм. Энэ нь гидравлик өргөх, эргүүлэх функцтэй бөгөөд ажлын хэсгүүдийг тогтвортой тулгуурлаж, гагнуурын ажлыг хялбарчлахын тулд эргэлтийг хянадаг.
Гидравлик гагнуурын байршуулагчийн гол онцлог, шинж чанаруудыг энд оруулав.
- Гидравлик өргөх функц: Гидравлик гагнуурын байршуулагч нь гидравлик системийг ашигладаг бөгөөд энэ нь гидравлик цилиндр эсвэл гидравлик домкрат ашиглан ажлын хэсгийн өндрийг өргөж, тохируулдаг. Энэ нь ажлын хэсгийг хүссэн гагнуурын өндөрт хялбархан байрлуулах боломжийг олгодог.
- Эргүүлэх функц: Байршуулалт нь ажлын хэсгийн эргэлтийг хянах боломжийг олгодог. Эргэлтийн хурд болон чиглэлийг гагнуурын тодорхой шаардлагыг хангахын тулд тохируулж болно.
- Хавчаарын систем: Ерөнхийдөө байршуулагч нь гагнуурын явцад ажлын хэсгийг байрандаа найдвартай барих хавчих механизмаар тоноглогдсон байдаг. Энэ нь тогтвортой байдлыг хангаж, эргэлтийн явцад хөдөлгөөн эсвэл гулсахаас сэргийлдэг.
- Тохируулж болох байрлал: Гидравлик гагнуурын байрлалжуулагч нь ихэвчлэн хазайлт, өндөр, эргэлтийн тэнхлэгийн зэрэгцүүлэлт зэрэг тохируулж болох онцлогтой байдаг. Эдгээр тохируулга нь ажлын хэсгийг нарийн байрлуулах боломжийг олгож, оновчтой гагнуурын өнцөг болон хүртээмжийг хангадаг.
- Хяналтын систем: Зарим байршуулагч нь операторуудад гидравлик өргөлт, эргэлтийн хурд болон бусад параметрүүдийг тохируулах боломжийг олгодог хяналтын системээр тоноглогдсон байдаг. Энэ нь гагнуурын процессын явцад нарийн хяналт, тохируулгын чадварыг олгодог.
Гидравлик гагнуурын байрлалжуулагчийг үйлдвэрлэл, хөлөг онгоцны үйлдвэрлэл, ган үйлдвэрлэл, хоолой гагнуур зэрэг янз бүрийн гагнуурын хэрэглээнд өргөн ашигладаг. Эдгээр нь жижиг, дунд хэмжээний ажлын хэсгүүдийг гагнахад тохиромжтой бөгөөд гагнуурын үр ашиг, чанарыг сайжруулж чаддаг.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | EHVPE-2 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 2000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм |
| Төвийн өндрийг тохируулах | Боолт / Гидравлик гарын авлага |
| Эргэлтийн мотор | 1.8 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.67 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 150 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 100 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Гидравлик гагнуурын байрлуулагч нь нэг алсын удирдлагатай гар удирдлагатай хайрцагтай бөгөөд бүх сэлбэг хэрэгсэл нь алдартай брэнд бөгөөд хэрэв ямар нэгэн осол гарсан бол эцсийн хэрэглэгчид орон нутгийн зах зээл дээр амархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2. Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш, ухрах, асаах гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Шаардлагатай бол утасгүй гар удирдлагын хайрцаг авах боломжтой.
✧ Өмнөх төслүүд
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.









