Дижитал хурдны хяналтын дэлгэцтэй, хүнд даацын 10 тонн хоолойн гагнуурын автомат байрлуулагч
✧ Танилцуулга
1. Тохойн гагнуурын байршуулагч нь голчлон ажлын ширээний эргэлдэгч хэсэг болон хазайлтын хэсэг болон цахилгаан удирдлагын системээс бүрдэнэ.
2. Мотортой хазайлгах болон эргүүлэх замаар тохойгоор гагнах байрлуулагч нь ажлын хэсгийг хамгийн тохиромжтой ажлын байрлуулагч дээр хийж чадна.
3. Хамгийн сайн гагнуурын хурдыг авахын тулд ажлын ширээний эргэлтийг алхам алхмаар давтамжийн хөрвүүлэлтээр хянадаг.
4. Ажлын ширээний алсын ажиллагааг хэрэгжүүлэхийн тулд алсын удирдлагын хайрцгийг ашиглахаас гадна холболтын ажиллагааг хэрэгжүүлэхийн тулд үйлдлийн машинуудтай холбогдож болно.
5. Манипулятор болон өлгөөтэй автомат гагнуурын машинтай холболтын ажлыг гүйцэтгэхийн тулд интерфэйсийг хойш тавь. Автомат гагнуурын төвд хүрэх.
6. Даралтат сав, металлурги, цахилгаан эрчим хүч, химийн үйлдвэр, механик болон металл бүтэц зэрэг хэрэглээний салбар.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | AHVPE-10 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 10000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 2000 мм |
| Төвийн өндрийг тохируулах | Боолт / Гидравлик гарын авлага |
| Эргэлтийн мотор | 3 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 4 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.14 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 200 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 400 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1.Ердийн үед гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн унтраалгатай гагнуурын байрлал тогтоогч.
2. Нэг гартай хайрцагтай тул ажилчин урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, яаралтай зогсоох функцийг хянах, мөн эргэлтийн хурдны дэлгэц болон цахилгаан гэрэлтэй байх боломжтой.
3. Гагнуурын бүх байрлуулагч цахилгаан шүүгээг Weldsuccess Ltd өөрөө хийсэн. Үндсэн цахилгаан элементүүдийг бүгдийг нь Schneider үйлдвэрлэдэг.
4. Заримдаа бид гагнуурын байрлалыг PLC удирдлагатай болон RV хурдны хайрцгаар хийсэн бөгөөд үүнийг роботтой хамт ажиллуулж болно.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтангаар хийсэн гагнуурын эргэлтийн машинуудыг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд










