20 тонн гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
20 тонн даацтай гагнуурын байршуулагч нь гагнуурын ажилд том, хүнд ажлын хэсгүүдийг байрлуулах, эргүүлэхэд ашигладаг хүнд даацын тоног төхөөрөмж юм. Энэ нь 20 метр тонн хүртэл жинтэй ажлын хэсгүүдийг зохицуулах зориулалттай бөгөөд гагнуурын процессын үед тогтвортой байдал, хяналттай хөдөлгөөн, нарийвчлалтай байрлалыг хангадаг.
20 тоннын гагнуурын байрлуулагчийн зарим гол онцлог, шинж чанаруудыг энд оруулав.
Ачааллын багтаамж: Байршуулагч нь дээд тал нь 20 метрик тонн жинтэй ажлын хэсгүүдийг тулгуурлан эргүүлэх чадвартай. Энэ нь даралтат сав, танк, хүнд машин механизмын эд анги зэрэг том, хүнд даацын эд ангиудыг зөөвөрлөхөд тохиромжтой болгодог.
Бат бөх хийц: Гагнуурын байрлалжуулагч нь ажлын хэсгийн ачааллын дор тогтвортой байдал, бат бөх чанарыг хангахын тулд хүнд даацын материалаар хийгдсэн бөгөөд бат бөх хүрээтэй. Үүнд бэхжүүлсэн суурь, хүнд даацын холхивч, өндөр бат бэх бүтцийн эд ангиуд орно.
Байршлын чадвар: 20 тонн гагнуурын байршуулагч нь хазайлгах, эргүүлэх, өндрийг тохируулах зэрэг дэвшилтэт байршуулалтын функцуудыг санал болгодог. Эдгээр тохируулга нь ажлын хэсгийг оновчтой байрлуулах боломжийг олгож, үр ашигтай, нарийвчлалтай гагнах боломжийг олгодог.
Эргэлтийн удирдлага: Байршуулалт нь операторуудад ажлын хэсгийн эргэлтийн хурд болон чиглэлийг нарийн хянах боломжийг олгодог хяналтын системийг агуулдаг. Энэ нь үйл явцын туршид гагнуурын чанарыг жигд, жигд байлгах боломжийг олгодог.
Аюулгүй байдлын онцлогууд: Хүнд даацын гагнуурын төхөөрөмжийн аюулгүй байдал нь чухал хүчин зүйл юм. 20 тонн гагнуурын байрлалжуулагч нь хэт ачааллаас хамгаалах, яаралтай зогсоох механизм, ашиглалтын явцад оператор болон тоног төхөөрөмжийг хамгаалах аюулгүйн түгжээ зэрэг онцлогуудыг агуулж болно.
Найдвартай эрчим хүчний эх үүсвэр: Тодорхой загвараас хамааран 20 тонн гагнуурын байрлуулагчийг гидравлик, цахилгаан эсвэл хосолсон системээр ажиллуулж, хүнд ажлын хэсгүүдийг эргүүлэхэд шаардлагатай эргүүлэх хүч болон нарийвчлалыг хангаж болно.
20 тонн даацтай гагнуурын байршуулагчийг хөлөг онгоцны үйлдвэрлэл, хүнд машин механизмын үйлдвэрлэл, даралтат савны үйлдвэрлэл, томоохон хэмжээний барилгын төслүүд зэрэг салбарт түгээмэл ашигладаг. Энэ нь хүнд даацын эд ангиудыг үр ашигтай, нарийвчлалтай гагнах боломжийг олгож, бүтээмж болон гагнуурын чанарыг сайжруулдаг.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | AHVPE-20 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 20000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 2000 мм |
| Төвийн өндрийг тохируулах | Боолт / Гидравлик гарын авлага |
| Эргэлтийн мотор | 4кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.02-0.2 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 4 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.14 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 200 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 400 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | 1 жил |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1.Ердийн үед гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн унтраалгатай гагнуурын байрлал тогтоогч.
2. Нэг гартай хайрцагтай тул ажилчин урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, яаралтай зогсоох функцийг хянах, мөн эргэлтийн хурдны дэлгэц болон цахилгаан гэрэлтэй байх боломжтой.
3. Гагнуурын бүх байрлуулагч цахилгаан шүүгээг Weldsuccess Ltd өөрөө хийсэн. Үндсэн цахилгаан элементүүдийг бүгдийг нь Schneider үйлдвэрлэдэг.
4. Заримдаа бид гагнуурын байрлалыг PLC удирдлагатай болон RV хурдны хайрцгаар хийсэн бөгөөд үүнийг роботтой хамт ажиллуулж болно.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтангаар хийсэн гагнуурын эргэлтийн машинуудыг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд







