AHVPE-1 өндрийг тохируулах гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
2 тэнхлэгтэй арааны хазайлтыг гагнах өндрийг тохируулах. Байршуулалт нь ажлын хэсгүүдийг хазайлгах, эргүүлэх үндсэн шийдэл юм. Энэ нь ажлын хэсгүүдийн янз бүрийн хэмжээтэй тохируулан төвийн өндрийг тохируулж болно.
Ажлын ширээг 360° эргүүлэх эсвэл 0-90° хазайлгах боломжтой бөгөөд ингэснээр ажлын хэсгийг хамгийн сайн байрлалд гагнах боломжтой бөгөөд моторт эргэлтийн хурд нь VFD хяналттай байдаг.
Манай цехийн үйлдвэрлэлийн явцад заримдаа бид илүү том хэмжээтэй ажлын хэсэгтэй тулгардаг бөгөөд энэ үед бидэнд төвийн өндөртэй гагнуурын байршуулагч хэрэгтэй болно. Тэгвэл өндрийг тохируулах гагнуурын байршуулагч тустай байх болно. Энэ нь өндрийг гараар боолтоор тохируулж болно. Үйлчлүүлэгч нь ажлын хэсгүүдийн дагуу байршуулагчийн өндрийг тохируулж болно.
Өндрийг тохируулах гагнуурын байрлал нь үнэндээ 3 тэнхлэгтэй бөгөөд нэг нь эргэлтийн хурдыг тохируулах зориулалттай. Нэг нь хазайлгах зориулалттай бөгөөд хазайлтын өнцөг нь хамгийн ихдээ 0-135 градус байж болно. Сүүлийн тэнхлэг нь босоо өндрийг тохируулах зориулалттай.
Гагнуурын үед ширээний эргэлтийн хурдыг тохируулж болох бөгөөд бид шаардлагатай үед удаан эсвэл хурдан тохируулж болно. Эргэлтийн чиглэлийг хөлийн дөрөөгөөр хянаж болох бөгөөд энэ нь гагнуурын үед ажилчдад илүү тохиромжтой.
Мөн өөр өөр диаметртэй хоолойд зориулсан гурван эрүү холбогч гагнуурын патрон байдаг бөгөөд Weldsuccess нь гагнуурын патроныг хүргэхээс өмнө суурилуулна. Эцсийн хэрэглэгч ачааг хүлээн авсны дараа шууд ашиглаж болно.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | AHVPE-1 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 1000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм |
| Төвийн өндрийг тохируулах | Боолт / Гидравлик гарын авлага |
| Эргэлтийн мотор | 0.75 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 1.1 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.67 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 150 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 100 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1.Ердийн үед гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн унтраалгатай гагнуурын байрлал тогтоогч.
2. Нэг гартай хайрцагтай тул ажилчин урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, яаралтай зогсоох функцийг хянах, мөн эргэлтийн хурдны дэлгэц болон цахилгаан гэрэлтэй байх боломжтой.
3. Гагнуурын бүх байрлуулагч цахилгаан шүүгээг Weldsuccess Ltd өөрөө хийсэн. Үндсэн цахилгаан элементүүдийг бүгдийг нь Schneider үйлдвэрлэдэг.
4. Заримдаа бид гагнуурын байрлалыг PLC удирдлагатай болон RV хурдны хайрцгаар хийсэн бөгөөд үүнийг роботтой хамт ажиллуулж болно.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтангаар хийсэн гагнуурын эргэлтийн машинуудыг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд








