200 тонн өөрөө хийх тэгшлэх гагнуурын хоолойн өнхрүүш, хүнд даацын PU дугуйтай
✧ Танилцуулга
1. Манай гагнуурын булнууд нь нэг хөтлөгчтэй бул болон нэг сул зогсолтын булныг нэг багц болгон худалдаанд гаргаж байна.
2. Алсын удирдлага, радио гар удирдлага болон хөлийн дөрөөний удирдлага бүгд боломжтой.
3. Schneider-ийн дээд зэрэглэлийн электрон эд ангиуд нь ашиглалтын хугацааг уртасгах боломжийг олгодог.
4. Манай савны тохируулгын роллуудын хөтчийн эргэлтийн хурд нь дижитал уншилттай байна.
Анхны үйлдвэрлэгчээс 5.100% шинэ – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Хэрэв таны дан хоолойн урт 8 метрээс илүү байвал нэг хөтлөгчтэй бул болон хоёр сул зогсолтын бул сонгохыг зөвлөж байна.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | SAR - 200 гагнуурын индүү |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 200 тонн |
| Ачаалах багтаамж-Драйв | Хамгийн ихдээ 100 тонн |
| Ачаалах багтаамж-сул зогсолт | Хамгийн ихдээ 100 тонн |
| Хөлөг онгоцны хэмжээ | 1500~8000мм |
| Тохируулгын арга | Өөрөө тэгшлэх роллер |
| Моторын эргэлтийн хүч | 7.5 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 100-1000мм/мин Дижитал дэлгэц |
| Роллерийн хэмжээ | Ø500*280мм |
| Хурдны хяналт | Хувьсах давтамжийн драйвер |
| Роллер дугуй | PU төрлийн бүрсэн ган |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн дөрөөний унтраалга |
| Өнгө | RAL3003 УЛААН & 9005 ХАР / Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | Нэг жил |
| Сонголтууд | Том диаметртэй багтаамж |
| Мотортой аяллын дугуйны суурь | |
| Утасгүй гар удирдлагын хайрцаг |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш, ухрах, асаах гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Шаардлагатай бол утасгүй гар удирдлагын хайрцаг авах боломжтой.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтангаар хийсэн гагнуурын эргэлтийн машинуудыг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд











