Салхины цамхагт зориулсан 10 тонн хоолой гагнуурын өөрөө тохируулдаг 2800 мм-ийн роллер
✧ Танилцуулга
1. Савны диаметрийн хүрээ 320-2800 мм-ийн хооронд байна.
2. Нэг багц хөдөлгүүртэй / Нэг багц сул зогсолт / Цахилгаан удирдлагын систем.
3. Үйлчлүүлэгчид 10 тонн өөрөө тохируулдаг гагнуурын роторыг өөрсдийн техникийн үзүүлэлтэд нийцүүлэн өөрчлөх боломжтой.
4.10 тонн Өөрөө тэгшилдэг гагнуурын роторыг гар хайрцаг болон хөлийн дөрөө ашиглан удирдаж болно.
5. Таны нөхөн төлбөрийн дараа резинэн дугуй эсвэл ган дугуй
6. Өөрөө тэгшлэх гагнуурын роторыг ажиллуулахад хялбар.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | SAR -10 гагнуурын индүү |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 10 тонн |
| Ачаалах багтаамж-Драйв | Хамгийн ихдээ 5 тонн |
| Ачаалах багтаамж-сул зогсолт | Хамгийн ихдээ 5 тонн |
| Хөлөг онгоцны хэмжээ | 320~2800мм |
| Тохируулгын арга | Өөрөө тэгшлэх роллер |
| Моторын эргэлтийн хүч | 1.1 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 100-1000мм/мин Дижитал дэлгэц |
| Роллерийн хэмжээ | Ø300*150мм |
| Хурдны хяналт | Хувьсах давтамжийн драйвер |
| Роллер дугуй | PU төрлийн бүрсэн ган |
| Хяналтын систем | Хөлний дөрөө 8м кабель |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | Нэг жил |
| Сонголтууд | Том диаметртэй багтаамж |
| Мотортой аяллын дугуйны суурь | |
| Утасгүй гар удирдлагын хайрцаг |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш, ухрах, асаах гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Шаардлагатай бол утасгүй гар удирдлагын хайрцаг авах боломжтой.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтангаар хийсэн гагнуурын эргэлтийн машинуудыг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд







