CR-300T Уламжлалт гагнуурын ротор
✧ Танилцуулга
Нэг хөтлөгч болон нэг сул зогсолтын төхөөрөмж бүхий 1300 тонн даацын гагнуурын эргэлтийн машинууд.
2.Ердийн үед бид 700 мм диаметртэй, 300 мм өргөнтэй ган дугуй ашигладаг, ган материалаар хийсэн өнхрөх дугуйг захиалгаар хийх боломжтой.
3. 2*5.5кВт давтамжтай хувьсах мотортой тул эргэлтийг илүү тогтвортой болгоно.
4. Хэрэв хөлөг онгоцнууд хазгай хэлбэртэй байвал бид эргэлтийн моментийг нэмэгдүүлэхийн тулд тоормосны мотор ашиглана.
5. 8000мм-ийн багтаамжтай савны диаметр бүхий 300 тонн гагнуурын роторын стандарт, бид эцсийн хэрэглэгчийн хүсэлтийн дагуу том хэмжээтэйгээр өөрчилж болно.
6. Тогтмол суурь, моторт дугуй болон суурилуулсан ургалтын шугамыг Weldsuccess Ltd-ээс авах боломжтой.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | CR-300 гагнуурын индүү |
| Ачааллын багтаамж | Дээд тал нь 150 тонн*2 |
| Тохируулгын арга | Боолт тохируулга |
| Гидравлик тохируулга | Дээш/Доош |
| Савны диаметр | 1000~8000мм |
| Моторын хүч | 2*5.5кВт |
| Аялах зам | Түгжээтэй гараар аялах |
| Роллер дугуй | PU |
| Роллерийн хэмжээ | Ø700*300мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Утасгүй гар хайрцаг |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | Нэг жил |
| Гэрчилгээ | CE |
✧ Онцлог
1. Хоолойн гагнуурын булны бүтээгдэхүүн нь өөрөө тохируулах, тохируулах, тээврийн хэрэгсэл, хазайлт болон гулсалтын эсрэг төрлүүд гэх мэт өөр өөр цувралуудтай.
2. Уламжлалт хоолойн гагнуурын булны цуврал нь нөөцлөгдсөн шурагны нүх эсвэл хар тугалган боолтоор дамжуулан булны төвийн зайг тохируулах замаар янз бүрийн диаметртэй ажилд тохируулан ажиллах чадвартай.
3. Өөр өөр хэрэглээнээс хамааран булны гадаргуу нь PU/РЕЗИН/ГАН ДУГУЙ гэсэн гурван төрөлтэй.
4. Хоолойн гагнуурын булныг голчлон хоолой гагнах, савны булныг өнгөлөх, эргүүлэх булныг будах, цилиндр хэлбэрийн булны бүрхүүлийн савны эргүүлэх булныг угсрахад ашигладаг.
5. Хоолойн гагнуурын эргэлтийн галзуу машин нь бусад тоног төхөөрөмжтэй хамтарсан хяналтыг хийж чадна.
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Хувьсах давтамжийн хөтчийг Danfoss / Schneider брэндийнх гэж үздэг.
2. Эргүүлэх болон хазайлгах моторууд нь Invertek / ABB брэндийнх юм.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
Бүх сэлбэг хэрэгслийг эцсийн хэрэглэгчийн орон нутгийн зах зээл дээр амархан сольж болно.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй алсын удирдлагатай гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Мөн бид машины их биений талд нэг нэмэлт яаралтай зогсоох товчлуур нэмсэн бөгөөд энэ нь ямар нэгэн осол гарсан тохиолдолд машиныг анх удаа зогсоох боломжийг олгоно.
5. Европын зах зээлд CE зөвшөөрөлтэй манай бүх хяналтын систем.
✧ Өмнөх төслүүд











