VPE-1 гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
1. Стандарт 2 тэнхлэгтэй арааны хазайлтын гагнуурын байрлал тогтоогч нь ажлын хэсгүүдийг хазайлгах, эргүүлэх үндсэн шийдэл юм.
2. Ажлын ширээг эргүүлэх (360°) эсвэл хазайлгах (0-90°) боломжтой бөгөөд ингэснээр ажлын хэсгийг хамгийн сайн байрлалд гагнах боломжтой бөгөөд моторт эргэлтийн хурд нь VFD хяналттай байдаг.
3. Гагнуурын явцад бид өөрсдийн шаардлагын дагуу эргэлтийн хурдыг тохируулж болно. Эргэлтийн хурд нь алсын удирдлагатай хайрцаг дээр дижитал дэлгэц дээр гарч ирнэ.
4. Хоолойн диаметрийн зөрүүгээс хамааран хоолойг барихын тулд 3 эрүүний патрон суурилуулж болно.
5. Тогтмол өндрийн байрлал тогтоогч, хэвтээ эргэлтийн ширээ, гарын авлагын эсвэл гидравлик 3 тэнхлэгийн өндрийн тохируулгын байрлал тогтоогчийг Weldsuccess Ltd-ээс авах боломжтой.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-1 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 1000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.75 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 1.1 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.67 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 150 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 100 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд



