Салхин цамхагт зориулсан гидравлик 20 T гагнуурын ротор
✧ Танилцуулга
1. Гидравлик гагнуурын роторууд нь хэд хэдэн дан хоолойг хооронд нь гагнах зориулалттай тосны цилиндрээр тохируулагддаг.
2. Өгзөг гагнах үед утасгүй гар удирдлага ашиглан гагнуурын роторыг дээш/доош өргөх системтэй холбоно.
3. Хэвтээ тохируулгатай гагнуурын эргэлтэт роторууд нь мөн өгзөг гагнуурын зориулалттай.
4. Гагнуурын роторуудыг гидравлик өргөх системтэй, зөвхөн сул зогсолтын эргэлттэй холбоно.
5. Өөрөө нийцүүлэн гагнуурын ротор эсвэл уламжлалт гагнуурын роторуудтай хамт ашиглах.
6. Өргөх системтэй гидравлик гагнуурын ротор, утасгүй гар удирдлагатай гагнуурын роторуудыг суурилуулна.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | FT-20T гагнуурын индүү |
| Ачааллын багтаамж | Дээд тал нь 10 тонн*2 |
| Тохируулгын арга | Боолт тохируулга |
| Гидравлик тохируулга | Дээш/Доош |
| Савны диаметр | 500~3500мм |
| Моторын хүч | 2*1.1кВт |
| Аялах зам | Түгжээтэй гараар аялах |
| Роллер дугуй | PU |
| Роллерийн хэмжээ | Ø400*200мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Утасгүй гар хайрцаг |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | Нэг жил |
| Гэрчилгээ | CE |
✧ Онцлог
1. Хоёр хэсэг хоёулаа олон хэмжээст тохируулгын үнэгүй чадвартай.
2. Тохируулгын ажил нь илүү уян хатан бөгөөд гагнуурын давхаргын янз бүрийн төрлийг илүү сайн зохицуулж чаддаг.
3. Гидравлик V хэлбэрийн дугуй нь цамхагийн тэнхлэгийн хөдөлгөөнийг хөнгөвчилдөг.
4. Энэ нь нимгэн хананы зузаан болон том диаметртэй хоолой үйлдвэрлэх ажлын үр ашгийг ихээхэн сайжруулж чадна.
5. Гидравлик тохируулгатай эргэлдэгч нь үр дүнтэй удирдлагатай гидравлик ажлын станц болох 3 хэмжээст тохируулгатай ээлжийн эргэлдэгчээс бүрдэнэ.
6. Ротаторын суурь нь гагнасан хавтангаар хийгдсэн бөгөөд тодорхой хугацаанд муруйлт үүсэхгүй байхын тулд илүү өндөр бат бэхтэй.
7. Роторын суурь ба өрөмдлөг нь булны нарийн эргэлтийг хангахын тулд суулгагдсан процесс юм.
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Хувьсах давтамжийн хөтчийг Danfoss / Schneider брэндийнх гэж үздэг.
2. Эргүүлэх болон хазайлгах моторууд нь Invertek / ABB брэндийнх юм.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
Бүх сэлбэг хэрэгслийг эцсийн хэрэглэгчийн орон нутгийн зах зээл дээр амархан сольж болно.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй алсын удирдлагатай гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Мөн бид машины их биений талд нэг нэмэлт яаралтай зогсоох товчлуур нэмсэн бөгөөд энэ нь ямар нэгэн осол гарсан тохиолдолд машиныг анх удаа зогсоох боломжийг олгоно.
5. Европын зах зээлд CE зөвшөөрөлтэй манай бүх хяналтын систем.
✧ Өмнөх төслүүд









