Хоолойн өгзөг гагнуурын зориулалттай уламжлалт гидравлик тохируулгатай гагнуурын ротор 100T
✧ Танилцуулга
1.Fit Up Welding Rotator нь эргэлдэгч гагнуурын техник бөгөөд эргэлдэгч гагнуур болон эргэлтийн гагнуурын холболтод ашиглагддаг.
2. Энэ нь боолт тохируулгатай тул хоолойн өгзөг гагнахад тохиромжтой.
3. Хамгийн их багтаамж нь 40T хүртэл хүрч чаддаг бөгөөд утасгүй/алсын удирдлагатай хайрцагтай тул ажиллуулахад илүү тохиромжтой.
4. Энэхүү Fit Up гагнуурын ротор нь нарийн гагнуурын процесст зориулагдсан бөгөөд ажиллуулахад хялбар бөгөөд гагнуурын янз бүрийн шаардлагад тохируулан нарийн тохируулж болно.
5. Энэ нь өндөр нарийвчлал, тогтвортой байдал, мөн маш сайн гагнуурын гүйцэтгэлтэй. Мөн гагнуурын процессын аюулгүй байдлыг хангах аюулгүйн төхөөрөмжөөр тоноглогдсон.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | FT-100 гагнуурын индүү |
| Ачааллын багтаамж | Дээд тал нь 50 тонн*2 |
| Тохируулгын арга | Боолт тохируулга |
| Гидравлик тохируулга | Дээш/Доош |
| Савны диаметр | 800~5000мм |
| Моторын хүч | 2*2.22кВт |
| Аялах зам | Түгжээтэй гараар аялах |
| Роллер дугуй | PU |
| Роллерийн хэмжээ | Ø500*300мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Утасгүй гар хайрцаг |
| Өнгө | Захиалгат |
| Баталгаат хугацаа | Нэг жил |
✧ Онцлог
1. Хоёр хэсэг нь олон хэмжээст тохируулгын үнэгүй чадвартай
2. Тохируулгын ажил нь илүү уян хатан бөгөөд гагнуурын давхаргын янз бүрийн төрлийг илүү сайн зохицуулж чаддаг
3. Гидравлик V хэлбэртэй дугуй нь цамхагийн тэнхлэгийн хөдөлгөөнийг хөнгөвчилдөг
4. Энэ нь нимгэн хананы зузаан болон том диаметртэй хоолой үйлдвэрлэх ажлын үр ашгийг ихээхэн сайжруулж чадна
5. Гидравлик тохируулгатай ротор нь 3D тохируулгатай ээлжийн ротор, үр дүнтэй удирдлагатай гидравлик ажлын станцаас бүрдэнэ.
6. Ротаторын суурь нь гагнасан хавтангаар хийгдсэн бөгөөд тодорхой хугацаанд муруйлт үүсэхгүй байхын тулд илүү өндөр бат бэхтэй.
7. Роторын суурь ба өрөмдлөг нь булны нарийн эргэлтийг хангахын тулд суулгагдсан процесс юм
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Хувьсах давтамжийн хөтчийг Danfoss / Schneider брэндийнх гэж үздэг.
2. Эргүүлэх болон хазайлгах моторууд нь Invertek / ABB брэндийнх юм.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
Бүх сэлбэг хэрэгслийг эцсийн хэрэглэгчийн орон нутгийн зах зээл дээр амархан сольж болно.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй алсын удирдлагатай гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Мөн бид машины их биений талд нэг нэмэлт яаралтай зогсоох товчлуур нэмсэн бөгөөд энэ нь ямар нэгэн осол гарсан тохиолдолд машиныг анх удаа зогсоох боломжийг олгоно.
5. Европын зах зээлд CE зөвшөөрөлтэй манай бүх хяналтын систем.
✧ Өмнөх төслүүд











