600кг гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
600кг гагнуурын байршуулагч нь гагнуурын ажиллагаанд ажлын хэсгүүдийг байрлуулах, эргүүлэхэд ашигладаг тусгай тоног төхөөрөмж юм. Энэ нь 600 килограмм (кг) буюу 0.6 метрик тонн хүртэл жинтэй ажлын хэсгүүдийг зохицуулах зориулалттай бөгөөд гагнуурын процессын үед тогтвортой байдал, хяналттай хөдөлгөөнийг хангадаг.
600 кг гагнуурын байрлуулагчийн зарим гол онцлог, шинж чанаруудыг энд оруулав.
Ачааллын багтаамж: Байршуулагч нь дээд тал нь 600кг жинтэй ажлын хэсгүүдийг тулгуурлан эргүүлэх чадвартай. Энэ нь гагнуурын ажилд жижиг болон дунд хэмжээний ажлын хэсгүүдийг боловсруулахад тохиромжтой болгодог.
Эргэлтийн удирдлага: Гагнуурын байрлалжуулагч нь ихэвчлэн операторуудад эргэлтийн хурд болон чиглэлийг хянах боломжийг олгодог хяналтын системтэй байдаг. Энэ нь гагнуурын ажиллагааны явцад ажлын хэсгийн байрлал болон хөдөлгөөнийг нарийн хянах боломжийг олгодог.
Тохируулж болох байрлал: Байршуулалт нь ихэвчлэн хазайлгах, эргүүлэх, өндрийг тохируулах гэх мэт тохируулж болох байрлалын сонголттой байдаг. Эдгээр тохируулга нь ажлын хэсгийг оновчтой байрлуулах боломжийг олгож, гагнуурын холболтод хялбар нэвтрэх боломжийг олгож, гагнуурын үр ашгийг сайжруулдаг.
Бат бөх хийц: Байршуулалтыг ихэвчлэн бат бөх материалаар хийдэг тул ашиглалтын явцад тогтвортой, бат бөх байдлыг хангадаг. Энэ нь гагнуурын процесст найдвартай тавцан бий болгож, ажлын хэсгийг тогтвортой, зөв байрлуулсан байлгах зорилготой юм.
Авсаархан загвар: 600кг гагнуурын байрлалжуулагч нь ихэвчлэн авсаархан хэмжээтэй байдаг тул жижиг ажлын байр эсвэл зай багатай хэрэглээнд тохиромжтой. Авсаархан загвар нь хялбархан маневрлах, одоо байгаа гагнуурын тохиргоонд нэгтгэх боломжийг олгодог.
600 кг гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэлийн цехүүд, автомашины үйлдвэрлэл, хөнгөн болон дунд зэргийн гагнуурын ажиллагаа зэрэг янз бүрийн салбарт түгээмэл ашигладаг. Энэ нь ажлын хэсгүүдийн байрлал болон эргэлтийг хяналттайгаар хангаснаар нарийвчлалтай, үр ашигтай гагнуур хийхэд тусалдаг.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | HBJ-06 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 600кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.75 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.09-0.9 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 0.75 кВт |
| Хазайлтын хурд | 1.1 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 150 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 100 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй байршуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд




