1000 мм-ийн патронтой 3 тонн гагнуурын байрлалжуулагч
✧ Танилцуулга
1. Ердийн стандарт гагнуурын байршуулагч, 3 тонн даацтай, 1400 мм ширээний диаметртэй.
2. Ширээний диаметр болон төвийн өндрийн хэмжээсийг өөрчлөх боломжтой.
3. Манай техникийн баг мөн ажлын хэсгийн мэдээллийн дагуу ширээний Т хэлбэрийн зургийн хэмжээ, байрлал, хэлбэрийг зохион бүтээх боломжтой бөгөөд ингэснээр эцсийн хэрэглэгч ажлын хэсгийг манай гагнуурын байрлалд суурилуулахад хялбар болно.
4. Нэг алсын удирдлагатай хайрцаг болон нэг хөлийн дөрөөний удирдлагатай машиныг хамт тээвэрлэнэ.
5. Тогтмол өндрийн байрлал тогтоогч, хэвтээ эргэлтийн ширээ, гарын авлагын эсвэл гидравлик 3 тэнхлэгийн өндрийн тохируулгын байрлал тогтоогчийг Weldsuccess Ltd-ээс авах боломжтой.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-3 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 3000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1400 мм |
| Эргэлтийн мотор | 1.5 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 2.2 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.23 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 200 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 150 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Манай бүх сэлбэг хэрэгсэл нь олон улсын алдартай компаниас гаралтай бөгөөд эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж өгөх боломжтой болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Danfoss брэндийнх.
2. Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
2006 оноос хойш бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системд үндэслэн анхны ган хавтангаас тоног төхөөрөмжийнхөө чанарыг хянаж, үйлдвэрлэлийн явц бүрийг хянагчийн хяналтаар явуулж байна. Энэ нь бидэнд олон улсын зах зээлээс улам олон бизнесийг татахад тусалдаг.
Өнөөг хүртэл манай бүх бүтээгдэхүүн CE гэрчилгээтэй бөгөөд Европын зах зээлд нийлүүлэгдэж байна. Манай бүтээгдэхүүнүүд танай төслийн үйлдвэрлэлд тус болно гэж найдаж байна.
✧ Өмнөх төслүүд



