2 тэнхлэгтэй гагнуурын байрлалжуулагч
✧ Танилцуулга
3 эрүүтэй патронтой манай гагнуурын байршуулагч нь хоолой болон фланцыг гагнахад маш их тустай байх болно.
2. 2 тонн даацын гагнуурын байршуулагчийн хазайлтын өнцөг нь ердийн 0-90 градус бөгөөд хэрэглэгчийн хүсэлтийн дагуу 0-135 градус байж болно.
3. 1300 мм диаметртэй ширээтэй тул эргэлтийн хурд нь 0.12-1.2 эрг/мин байх бөгөөд эргэлтийн хурдыг дижитал уншигчаар авах боломжтой бөгөөд гагнуурын шаардлагын дагуу алсын удирдлагатай хайрцаг дээр тохируулж болно.
4. Заримдаа гараар гагнах үед эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд нэг хөлийн дөрөөний унтраалга хамт нийлүүлдэг.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-2 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 2000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1200 мм |
| Эргэлтийн мотор | 1.1 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 1.5 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.67 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 150 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 100 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Эргэлтийн хурдыг хянахын тулд хувьсах давтамжийн хөтлөгч нь Danfoss брэнд юм.
2. Эргүүлэх болон хазайлгах мотор нь Invertek-ээс бүрэн CE баталгаатай.
3. Хяналтын цахилгаан элементүүд нь Schneider-ээс гаралтай.
4. Бүх сэлбэг хэрэгслийг эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр амархан сольж болно.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд




