100кг ба 1000кг гагнуурын байрлал тогтоогч
✧ Танилцуулга
100 кг гагнуурын байршуулагч нь 100 кг хүртэл жинтэй ажлын хэсгүүдийг байрлуулж, эргүүлэхэд гагнуурын ажилд ашигладаг төхөөрөмж юм.
1000кг гагнуурын байршуулагч нь 1-t0n (1,000 килограмм) хүртэл жинтэй ажлын хэсгүүдийг байрлуулж, эргүүлэхэд гагнуурын ажиллагаанд ашигладаг төхөөрөмж юм.
Ийм хүчин чадалтай гагнуурын байршуулагчийг ашиглах нь гагнуурын үйл ажиллагааны үр ашиг, нарийвчлалыг сайжруулдаг. Энэ нь ажлын хэсгийг байрлуулах тогтвортой тавцанг бий болгож, гагнуурчид олон өнцгөөс ажиллаж, гагнуурын чанарыг тогтвортой байлгах боломжийг олгодог.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | VPE-1 |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 1000кг |
| Хүснэгтийн диаметр | 1000 мм |
| Эргэлтийн мотор | 0.75 кВт |
| Эргэлтийн хурд | 0.05-0.5 эрг/мин |
| Хазайлтын мотор | 1.1 кВт |
| Хазайлтын хурд | 0.67 эрг/мин |
| Хазайлтын өнцөг | 0~90°/ 0~120° градус |
| Макс. Хазгай зай | 150 мм |
| Хамгийн их таталцлын зай | 100 мм |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай 8м кабель |
| Сонголтууд | Гагнуурын патроны |
| Хэвтээ ширээ | |
| 3 тэнхлэгтэй гидравлик байрлуулагч |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш эргүүлэх, ухрах эргүүлэх, дээш хазайлгах, доош хазайлгах, цахилгаан гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг огтлох, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын байршуулагчийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.
✧ Өмнөх төслүүд





