LPP-03 Гагнуурын ротор
✧ Танилцуулга
3 тонн гагнуурын булны систем нь гагнуурын ажиллагааны үед 3 метрийн тонн (3000 кг) хүртэл жинтэй ажлын хэсгүүдийг хяналттай байрлуулах, эргүүлэхэд ашигладаг тусгай тоног төхөөрөмж юм.
3 тонн жинтэй гагнуурын булны системийн гол онцлог, чадваруудад дараахь зүйлс орно.
- Ачааллын багтаамж:
- Гагнуурын өнхрүүлгийн систем нь хамгийн ихдээ 3 метрийн тонн (3,000 кг) жинтэй ажлын хэсгүүдийг зохицуулах, эргүүлэх зориулалттай.
- Энэ нь даралтын сав, хүнд машин механизмын эд анги, том металл хийц зэрэг томоохон хэмжээний үйлдвэрлэлийн эд ангиудад тохиромжтой болгодог.
- Роллерийн загвар:
- 3 тонн жинтэй гагнуурын булны систем нь ихэвчлэн ажлын хэсэгт шаардлагатай тулгуур болон эргэлтийг хангадаг хэд хэдэн хөдөлгүүртэй булны цувралтай байдаг.
- Роллерууд нь өндөр бат бэх материалаар хийгдсэн бөгөөд хүнд ажлын хэсгийн тогтвортой, хяналттай байрлалыг хангах үүднээс байрлуулсан.
- Эргэлт ба хазайлтын тохируулга:
- Гагнуурын булны систем нь ихэвчлэн эргэлт болон хазайлтыг тохируулах чадварыг санал болгодог.
- Эргэлт нь гагнуурын процессын үед ажлын хэсгийг жигд, хяналттай байрлуулах боломжийг олгодог.
- Хазайлтын тохируулга нь ажлын хэсгийн оновчтой чиглэлийг хангаж, гагнуурчны хүртээмж болон харагдах байдлыг сайжруулдаг.
- Хурд болон байрлалын нарийн хяналт:
- Гагнуурын өнхрөх систем нь эргэлдэгч ажлын хэсгийн хурд болон байрлалыг нарийн хянах зориулалттай.
- Үүнийг хувьсах хурдны хөтлөгч, дижитал байрлалын заагч, дэвшилтэт удирдлагын систем зэрэг функцүүдийн тусламжтайгаар хэрэгжүүлдэг.
- Бүтээмж нэмэгдэх:
- 3 тонн жинтэй гагнуурын булны системийн үр ашигтай байрлал болон эргэлтийн чадвар нь ажлын хэсгийг тохируулах, удирдахад шаардагдах цаг хугацаа, хүчин чармайлтыг бууруулснаар бүтээмжийг нэмэгдүүлэх боломжтой.
- Бат бөх, удаан эдэлгээтэй барилга байгууламж:
- Гагнуурын өнхрүүлгийн систем нь хүнд даацын материалаар хийгдсэн бөгөөд 3 тонн жинтэй ажлын хэсгүүдийг зөөвөрлөхөөс үүсэх их хэмжээний ачаалал болон стрессийг тэсвэрлэх бат бөх хүрээтэй.
- Хүчитгэсэн бул, өндөр бат бэх холхивч, тогтвортой суурь зэрэг онцлог шинж чанарууд нь түүний найдвартай байдал, бат бөх байдалд хувь нэмэр оруулдаг.
- Аюулгүй байдлын онцлогууд:
- 3 тонн жинтэй гагнуурын булны системийн зураг төсөлд аюулгүй байдал чухал ач холбогдолтой.
- Аюулгүй ажиллагааны нийтлэг шинж чанаруудад яаралтай зогсоох механизм, хэт ачааллаас хамгаалах, тогтвортой бэхэлгээ, аюулгүй ажиллагааг хангах операторын хамгаалалт орно.
- Гагнуурын тоног төхөөрөмжтэй нийцтэй байдал:
- Гагнуурын булны систем нь MIG, TIG эсвэл шумбагч нуман гагнуурын машин гэх мэт янз бүрийн гагнуурын тоног төхөөрөмжтэй жигд нэгтгэх зориулалттай.
- Энэ нь том хэмжээний эд ангиудыг гагнах явцад жигд, үр ашигтай ажлын урсгалыг баталгаажуулдаг.
3 тонн гагнуурын өнхрөх системийг хөлөг онгоцны үйлдвэрлэл, хүнд машин механизмын үйлдвэрлэл, даралтат савны үйлдвэрлэл, томоохон хэмжээний металл үйлдвэрлэлийн төслүүд зэрэг салбарт түгээмэл ашигладаг. Энэ нь хүнд ажлын хэсгүүдийг үр ашигтай, нарийвчлалтай гагнах боломжийг олгож, бүтээмж, гагнуурын чанарыг сайжруулж, гараар зөөвөрлөх, байрлуулах хэрэгцээг бууруулдаг.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | LPP-03 гагнуурын индүү |
| Эргэлтийн хүчин чадал | Хамгийн ихдээ 3 тонн |
| Ачаалах багтаамж-Драйв | Хамгийн ихдээ 1.5 тонн |
| Ачаалах багтаамж-сул зогсолт | Хамгийн ихдээ 1.5 тонн |
| Хөлөг онгоцны хэмжээ | 300~1200мм |
| Тохируулгын арга | Боолт тохируулга |
| Моторын эргэлтийн хүч | 500Вт |
| Эргэлтийн хурд | 100-4000мм/мин Дижитал дэлгэц |
| Хурдны хяналт | Хувьсах давтамжийн драйвер |
| Роллер дугуй | PU төрлийн бүрсэн ган |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлагатай гар удирдлагатай хайрцаг болон хөлийн дөрөөний унтраалга |
| Өнгө | RAL3003 УЛААН & 9005 ХАР / Захиалгат |
| Сонголтууд | Том диаметртэй багтаамж |
| Мотортой аяллын дугуйны суурь | |
| Утасгүй гар удирдлагын хайрцаг |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
Олон улсын бизнесийн хувьд Weldsuccess нь гагнуурын роторын эд ангийг удаан хугацаанд ашиглахын тулд бүх алдартай сэлбэг хэрэгслийн брэндийг ашигладаг. Хэдэн жилийн дараа эвдэрсэн сэлбэг хэрэгслийг ч гэсэн эцсийн хэрэглэгч орон нутгийн зах зээл дээр сэлбэг хэрэгслийг хялбархан сольж болно.
1. Давтамжийн тохируулагч нь Damfoss брэндийнх.
2.Мотор нь Invertek эсвэл ABB брэндийнх.
3. Цахилгаан элементүүд нь Schneider брэнд юм.
✧ Хяналтын систем
1. Эргэлтийн хурдны дэлгэц, урагш, ухрах, асаах гэрэл болон ослын үед зогсоох функцтэй гар удирдлагын хайрцаг.
2. Цахилгаан унтраалга, цахилгаан гэрэл, дохиолол, дахин тохируулах функц болон ослын үед зогсоох функц бүхий үндсэн цахилгаан шүүгээ.
3. Эргэлтийн чиглэлийг хянахын тулд хөлийн дөрөө.
4. Шаардлагатай бол утасгүй гар удирдлагын хайрцаг авах боломжтой.
✧ Яагаад биднийг сонгох ёстой вэ
Weldsuccess нь компанийн эзэмшлийн 25,000 хавтгай дөрвөлжин фут үйлдвэрлэлийн болон оффисын талбай бүхий үйлдвэрлэлийн байгууламжуудаар үйл ажиллагаагаа явуулдаг.
Бид дэлхийн 45 оронд экспортолдог бөгөөд 6 тивд үйлчлүүлэгч, түнш, дистрибьютерүүдийн тоо нэмэгдэж, өсөн нэмэгдэж байгаадаа бахархдаг.
Манай хамгийн сүүлийн үеийн байгууламж нь бүтээмжийг хамгийн их байлгахын тулд робот техник болон бүрэн CNC боловсруулах төвүүдийг ашигладаг бөгөөд үйлдвэрлэлийн зардлыг бууруулснаар үйлчлүүлэгчдэд үнэ цэнийг нь буцаан олгодог.
✧ Үйлдвэрлэлийн явц
2006 оноос хойш бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийг нэвтрүүлсэн бөгөөд анхны материалын ган хавтангаас эхлээд чанарыг хянадаг. Борлуулалтын баг захиалгыг үйлдвэрлэлийн баг руу шилжүүлэх үед анхны ган хавтангаас эхлээд эцсийн бүтээгдэхүүний явц хүртэл чанарын шалгалтыг нэгэн зэрэг шаарддаг. Ингэснээр манай бүтээгдэхүүн хэрэглэгчийн шаардлагыг хангах болно.
Үүний зэрэгцээ, манай бүх бүтээгдэхүүн 2012 оноос хойш CE баталгааг авсан тул бид Европын зах зээлд чөлөөтэй экспортлох боломжтой.
✧ Өмнөх төслүүд








