Камерын дэлгэц болон лазер заагчтай 3030 баганатай овоохой
✧ Танилцуулга
Даралтат сав, салхин цамхаг болон газрын тосны савны давхаргыг гагнах зориулалттай гагнуурын баганын хөрөөний манипулятор. Weldsuccess Ltd нь Хятад эсвэл Линкольн АНУ-ын анхны хөрөөний цахилгаан эх үүсвэрийг бүрэн нийлүүлдэг. Цахилгаан эх үүсвэр нь NA-3, NA-5 болон Max-10 эсвэл Max-19 хянагчтай Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 болон Lincoln AC / DC – 1000-ийн дан утас эсвэл хос утас байж болно.
Лазер заагч, камерын монитор болон флюс сэргээх системийн нэмэлт сэлбэг хэрэгсэлтэй баганын сум. Бүрэн гагнуурын систем нь савны дотор болон гадна талын давхаргыг гагнахад илүү хялбар болгоно.
1. Гагнуурын баганын өргөлтийг салхин цамхаг, даралтын сав, танкны гадна болон дотор талын уртааш давхаргын гагнуур эсвэл тойргийн гагнуурт өргөн ашигладаг. Манай гагнуурын эргэлтийн системтэй хамт ашиглахад автомат гагнуурыг хэрэгжүүлэх болно.
2. Гагнуурын байрлалжуулагчтай хамт ашиглах нь фланцыг гагнахад илүү тохиромжтой байх болно.
3. Ажлын хэсгүүдийн уртаас хамааран бид хөдөлгөөнт дугуйны суурьтай баганын хонхорхойг хийдэг тул урт уртааш оёдлын гагнуурт ашиглах боломжтой.
4. Гагнуурын баганын гол дээр бид MIG цахилгаан эх үүсвэр, хөрөөний цахилгаан эх үүсвэр болон хувьсах/тогтмол гүйдлийн хос тэжээлийн эх үүсвэрийг суурилуулж болно.
5. Гагнуурын баганын өргөлтийн систем нь давхар холбоос гинжээр өргөгддөг бөгөөд гинж эвдэрсэн ч гэсэн ашиглалтын аюулгүй байдлыг хангахын тулд унахаас хамгаалах системтэй.
6. Автомат гагнуурын ажлыг гүйцэтгэхийн тулд флюкс сэргээх машин, гагнуурын камерын монитор болон лазер заагч зэргийг ашиглах боломжтой. Та ажлын видеог бидэнд имэйлээр илгээж болно.
✧ Үндсэн үзүүлэлт
| Загвар | MD 3030 C&B |
| Боомтын төгсгөлийн ачааллын багтаамж | 250кг |
| Босоо өргөлтийн хөдөлгөөн | 3000 мм |
| Босоо хурд | 1100 мм/мин |
| Хэвтээ өсөлтийн аялал | 3000 мм |
| Хэвтээ boon хурд | 175-1750 мм/мин VFD |
| Boom төгсгөлийн хөндлөн гулсалт | Мотортой 150*150 мм |
| Эргэлт | ±180° Түгжээтэй гар ажиллагаатай |
| Аялах зам | Моторт аялал |
| Хүчдэл | 380V±10% 50Hz 3 фаз |
| Хяналтын систем | Алсын удирдлага 10м кабель |
| Өнгө | RAL 3003 Улаан+9005 Хар |
| Сонголтууд-1 | Лазер заагч |
| Сонголтууд -2 | Камерын монитор |
| Сонголтууд-3 | Флюкс сэргээх машин |
✧ Сэлбэг хэрэгслийн брэнд
1. Баганын цахилгаан шатны тоормосны мотор болон сумны хувьсах давтамжийн мотор нь CE-ийн бүрэн зөвшөөрлөөр Invertek-ээс гаралтай.
2. Хувьсах давтамжийн драйвер нь Schneider эсвэл Danfoss-оос гаралтай бөгөөд CE болон UL-ийн аль алиных нь зөвшөөрөлтэй.
3. Гагнуурын баганын бүх сэлбэг хэрэгслийг хэдэн жилийн дараа эцсийн хэрэглэгчийн орон нутгийн зах зээл дээр осолд орсон тохиолдолд амархан сольж болно.
✧ Хяналтын систем
1. Аюулгүй ажиллагааг хангахын тулд унахаас хамгаалах системтэй багана өргөгч. Бүх багана өргөгчийг эцсийн хэрэглэгчдэд хүргэхээс өмнө унахаас хамгаалах системийг туршсан.
2. Аяллын тэрэг нь унахгүй байхын тулд төмөр зам дээр аюулгүйн дэгээтэй.
3. Багана бүр цахилгаан эх үүсвэрийн платформтой.
4. Флюкс сэргээх машин болон цахилгаан эх үүсвэрийг хооронд нь нэгтгэж болно.
5. Баганын сум нь дээш/доош/ урагш болон хойш хөдөлж, урагш болон хойш хөдөлж удирдах нэг алсын удирдлагатай гар удирдлагатай.
6. Хэрэв баганын өргөгч нь хөрөөний цахилгаан эх үүсвэртэй бол алсын удирдлагатай хайрцаг нь гагнуурын эхлэл, гагнуурын зогсолт, утсыг тэжээх, утсыг буцааж өгөх гэх мэт функцтэй.
✧ Өмнөх төслүүд
WELDSUCCESS үйлдвэрлэгчийн хувьд бид анхны ган хавтанг зүсэх, гагнах, механик боловсруулалт хийх, нүх өрөмдөх, угсрах, будах болон эцсийн туршилт хийх замаар гагнуурын баганын өргөлтийг үйлдвэрлэдэг.
Ингэснээр бид ISO 9001:2015 чанарын удирдлагын системийн дагуу үйлдвэрлэлийн бүх үйл явцыг хянаж, үйлчлүүлэгчиддээ өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүлээн авахыг баталгаажуулна.








